تصویر تازه ایتن هاوک رونمایی می‌شود

تصویر تازه ایتن هاوک رونمایی می‌شود/ حمایت گروگان از گروگان‌گیر

جشنواره فیلم «متد فِست» با نمایش فیلم جدید ایتن هاوک با عنوان «استکهلم» شروع به کار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، متد فست که از ۲۲ تا ۲۸ مارس (۲ تا ۸ فروردین ۱۳۹۸) برگزار می‌شود با نمایش تریلر جدیدی با بازی‌ای تن هاوک با عنوان «استکهلم» کار خود را شروع می‌کند.

«استکهلم» تریلری روانشناختی با بازی‌ای تن هاوک و نومی راپاس به کارگردانی رابرت بودرو است.

در این فیلم که با الهام از یک بحران گروگان‌گیری واقعی که سال ۱۹۷۳ در سوئد رخ داد ساخته شده، ایتن هاوک در نقش یک دزد بانک ظاهر شده است که زنی را به گروگان گرفته، اما گروگان در نهایت از گروگان‌گیر حمایت می‌کند.

«استکهلم» نخستین اکران جهانی‌اش را در جشنواره ترایبکا تجربه کرد.

فستیوال متد فست که با تمرکز بر هنر بازیگری در فیلم برگزار می‌شود «پنجره‌هایی به دنیا» ساخته مایکل دی. اولموس را به عنوان فیلم پایانی خود برگزیده است. این فیلم درباره مردی مکزیکی است که پس از ۱۱ سپتامبر به نیویورک سفر می‌کند تا پدرش را که در مرکز تجارت جهانی کار می‌کرد، پیدا کند.

دون فرانکن رئیس جشنواره از این رویداد به عنوان فستیوالی مکتشف برای نمایش آثار فیلمسازان الهام بخش و اجراهای تأثیرگذار یاد کرده است.

این فستیوال همچنین چهار فیلم اکران اول دارد که شامل «گانگستر آلبانیایی» درامی جنایی به کارگردانی متیو ای. براون، «اعترافی» ساخته برد تی. گاتفرید، «فرشتگان گمشده» فیلمی نوار به کارگردانی ویلیام وین و «اتاقی پر از هیچ» فیلمی فانتزی به کارگردانی دانکن کو است.

کد خبر 4557382

mehrnews.com/news/4557382

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *