Netflix سرکوب کاربران رمزهای عبور حساب را آزمایش می کند

A logo for Netflix on a remote control.

نتفلیکس در حال آزمایش روشی برای جلوگیری از اشتراک گذرواژه است.

سرویس پخش جریانی محبوب از برخی از کاربران سایت پخش جریانی محبوب درخواست کرده است که حساب خود را از طریق ایمیل یا پیام تأیید کنند یا “بعداً تأیید کنند”.

به گزارش Streamable.com ، که اولین آزمایش را گزارش کرد ، “اگر شما با صاحب این حساب زندگی نمی کنید ، باید حساب شخصی خود را برای تماشا ادامه دهید.”

این آزمایش در حالی انجام می شود که سرویس های پخش کننده افزایش می یابد و افراد بیشتری گذرواژه ها و خدمات را به اشتراک می گذارند. نتفلیکس این آزمایش را تأیید کرد اما نگفت چند نفر در این آزمایش شرکت کرده اند یا فقط در ایالات متحده یا جاهای دیگر بوده است.

در بیانیه این شرکت آمده است: “این آزمایش برای اطمینان از این که افرادی که از حساب های Netflix استفاده می کنند مجاز به انجام این کار است ، طراحی شده است.”

میچ لو – پیشگام Netflix در آینده صنعت سرگرمی و “Pitch Up In The Sky”
جنجال تاج: سریال نتفلیکس به دلیل تصویرسازی از خانواده سلطنتی بریتانیا با واکنش منفی روبرو شد
غول استریم حدود 204 میلیون مشترک در سراسر جهان دارد از جمله بیش از 66.6 میلیون نفر در اروپا.

ابتدایی ترین برنامه ، که به کاربران اجازه می دهد همزمان روی یک صفحه پخش شوند ، 7.99 یورو در ماه هزینه دارد در حالی که طرح برتر 15.99 یورو اجازه می دهد تا چهار صفحه به طور همزمان پخش شوند.

اما هیچ وقت محدودیتی برای به اشتراک گذاشتن یک حساب کاربری وجود ندارد ، در حالی که شما همزمان جریان نمی دهید.

رقابت قطعاً در جریان سرگرمی داغ شده است ، به طوری که شرکت کنندگان اخیر از Disney+ در سال 2019 به Paramount+ اخیراً وارد شده اند.

در سال 2020 ، Netflix درآمد سالانه 25 میلیارد دلار کسب کرد اما جریان نقد رایگان منفی (-284 میلیون دلار) باقی ماند. انتظار می رود حتی اگر جریان پول نقد رایگان برای اولین بار در سال جاری مثبت شود ، حتی شکسته شود.

https://www.euronews.com/2021/03/12/netflix-tests-a-crackdown-on-users-sharing-account-passwords

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.