‘پوستر’ مطرح شدند و من نمی توانم به اندازه کافی دریافت کنم

Thor (Chris Hemsworth) prepares for battle in Thor: Ragnarok (2017)

باورش سخت است که 10 سال از اکران فیلم اصلی ثور در سینما می گذرد و کریس همسورث و تام هیدلستون را به ستاره بین المللی منجنیق می کند. با وجود مدت زمانی که سپری شده ، طرفداران هنوز هم عاشق هر دو بازیگر هستند و Hemsworth’s God of Thunder در شرف دریافت چهارمین فیلم انفرادی Marvel Cinematic Universe است – Thor: Love and Thunder. از چند ماه گذشته این فیلم در استرالیا تولید شده است اما جدا از آرم ، هنوز چیزی رسمی از این فیلم مشاهده نکرده ایم. با این حال ، همسورث و کارگردان Taika Waititi اخیراً برای این پوستر ژست گرفته اند و من از پس آن بر نمی آیم.

همانطور که تصور می کنید ، در محل فیلم یک فیلم Taika Waititi ، فضای زیادی برای حضور علاقمندان به مقدسات وجود دارد. مطمئناً این موارد در مورد Thor: Love و Thunder اتفاق افتاده است و وایتیتی در واقع بخشی از چند مورد از آنها بوده است. جدیدترین ها او و کریس همسورث را می بیند که در یک تریلر سرگرم می شوند و در زیرنویس پست اینستاگرامی خود ، همسورث به شوخی می گوید که این دو برای تریلر رسمی ژست می گیرند. در زیر خودتان آن را بررسی کنید:

واو ، بخش بازاریابی مارول استودیو با این پوستر واقعاً خلاقیت کرده است ، ها؟ اما همه شوخی ها به کنار ، این عکس لحظه ای سرگرم کننده بین Thor: Love و ستاره و کارگردان Thunder’s است. همچنین ، آیا کسی می تواند به من بگوید که یکی از آن کلاه ها را از کجا بیاورم؟ احتمالاً تاکنون می دانم که کلاه های مارول سر کوین فیج معمولاً روی آن قرار دارند و به نظر می رسد کریس همسورث در تلاش است تا به تهیه کننده پول خود را بدهد.

بر اساس آنچه تاکنون دیده ایم ، به نظر می رسد که تیراندازی Thor: Love and Thunder یک تجربه سرگرم کننده برای دست اندرکاران بوده است. جنیفر كایتین رابینسون ، نویسنده همكار ، اخیراً چند عکس شیرین را به اشتراک گذاشته است كه نشان می دهد بازیگران و خدمه در صحنه و خارج از برنامه از همدیگر لذت می برند. حتی ثور ناتالی پورتمن جدید از این فرصت استفاده کرد و در هنگام کار روی فیلم با همسرش از مناظر دیدن کرد.

هرچند اجازه ندهید همه سرگرمی و آرامش شما را فریب دهد. Taika Waititi و تیمش سخت کار کرده اند و به نظر می رسد مشتاق ارائه یک فیلم هیجان انگیز و سرگرم کننده هستند. جزئیات پیرامون داستان اغلب در زیر بسته بندی قرار گرفته است ، اما مجموعه عکس ها و گزارش ها داستان بسته ای را تحریک می کند که شامل محافظان کهکشان و حتی یک شخصیت قدرتمند جدید است که توسط راسل کرو بازی می شود.

Taika Waititi که همیشه با اعتماد به نفس است حتی فکر می کند که می تواند بهترین فیلم مارول باشد و شما می توانید خوش بینی او را درک کنید. ویژگی قبلی MCU وی ، Thor: Ragnarok را می توانید در Disney + پخش کنید ، که می توانید برای استفاده از این لینک ثبت نام کنید.

Thor: Love and Thunder گزارش شده است که وقتی صحبت از تولید می شود به سطح پایین ترین سطح ممکن رسیده است ، بنابراین امیدواریم که بازیگران و خدمه بتوانند کار خود را با قدرت تمام کنند و کمی سرگرم شوند. ثمره زایمان آنها را خواهیم دید وقتی این فیلم در تاریخ 6 مه 2022 وارد سینماها می شود.

https://www.cinemablend.com/news/2567464/chris-hemsworth-and-taika-waititi-posed-for-thor-love-and-thunder-poster-i-cant-get-enough

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.